KADRA

Created with Sketch.

Nasza kadra

Stanowimy zespół posiadający bogate doświadczenie i szerokie spektrum wiedzy teoretycznej. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc w osiągnięciu Twojego zawodowego celu. Skorzystaj z naszych umiejętności.

Poznajmy się!

Dagmara

Ekspert z zakresu HR oraz komunikacji

Specjalista w dziedzinie prawa pracy, skupiający się na pozyskiwaniu kandydatów, employer brandingu, onbordingu, candidate expiriens, aż po tzw. twardy HR, czyli kadry oraz płace. Z sukcesem obsługiwała firmy polskie i zagraniczne. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz miłośniczka szkoleń. Ukończyła kierunki takie jak: prawo pracy, socjologia organizacji, zarządzanie przedsiębiorstwem, zarządzanie kapitałem ludzkim, kadry oraz płace.

Piotr

Menedżer, specjalista z zakresu zarządzania sprzedażą energii elektrycznej

Doświadczony menedżer jednej z największych firm energetycznych w Europie. Pasjonat odnawialnych źródeł energii, absolwent kierunku zarządzania sprzedażą. Współpracował z wieloma agencjami sprzedaży oraz kluczowymi firmami energetycznymi: EDF, DGE, PGE, EDP, EKO Energia.

Damian

Menedżer, wykładowca akademicki, ekspert z zakresu zarządzania, organizacji i bezpieczeństwa

Absolwent studiów prawniczych, Master of Business Administration, a także studiów podyplomowych z finansów. Doświadczenie zawodowe zdobywał w instytucjach państwowych i samorządowych oraz w firmach energetycznych. Obecnie Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej spółki prawa handlowego. Doktorant na wydziale nauk o bezpieczeństwie Wyższej Szkoły Biznesu. Prywatnie interesuje się bezpieczeństwem państwowym.

Patrycja

Menedżer, marketingowiec, pracownik administracji publicznej

Absolwentka administracji i studiów podyplomowych Master of Business Administration. Menedżer, wieloletni pracownik administracji państwowej i samorządowej na szczeblu wojewódzkim i centralnym. Specjalistka z zakresu rozwoju rynku regionalnego, zajmująca się komunikacją i marketingiem w banku BGK: koordynator i organizator akcji promocyjnych, konferencji, eventów promujących. Dyrektor biura komunikacji sprawujący pieczę nad promocją działań jednego z ministerstw. Członek Rady Nadzorczej spółki prawa handlowego. Prywatnie interesuje się fotografią.

Wojciech

Adwokat, prawnik, kanonista

W 2012 roku ukończył studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego broniąc pracę magisterską z zakresu prawa podatkowego z wynikiem bardzo dobrym. Po odbyciu aplikacji adwokackiej w latach 2013-2016 pozytywnie zdał egzamin adwokacki. W 2020 roku ukończył także studia magisterskie (licencjackie) z prawa kanoniczego na Wydziale Prawa Kanonicznego Uniwersytetu Papieskiego im. Jana Pawła II w Krakowie broniąc pracę magisterską z wynikiem bardzo dobrym. W ramach praktyki zawodowej współpracował z czołowymi kancelariami krakowskimi. W latach 2019-2020 zajmował stanowisko radcy w Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej. Aktualnie prowadzi indywidualną praktykę, współpracując w przypadku większych projektów z innymi adwokatami, radcami prawnymi oraz doradcami podatkowymi.

Magda

Psycholog psychotraumatolog, pedagog, szkoleniowiec

Magister psychologii o specjalności kliniczno-sądowej, psychotraumatolog, pedagog, certyfikowany terapeuta EEG Biofeedback, interwent kryzysowy w firmie LUX MED, terapeuta dzieci i młodzieży. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Posiada  kilkunastoletnie doświadczenie w dziedzinie rekrutacji i budowania umiejętności handlowych: zarówno “sprzedażowych kompetencji miękkich”, jak i kompetencji pozwalających znacząco poprawić codzienne funkcjonowanie w pracy i życiu. Specjalistka w  nabywaniu i  doskonaleniu konkretnych umiejętności psychospołecznych, takich jak: motywacja, zarządzanie, autoprezentacja, komunikacja interpersonalna, radzenie sobie ze stresem. W swojej codziennej praktyce specjalizuje się w terapii dorosłych i młodzieży.

Tamara

Psycholog kliniczny i psychoterapeuta z ponad 20-letnim doświadczeniem

Z wykształcenia jest biegłym sądowym. Pracuje z młodzieżą, dziećmi i dorosłymi jako psychoterapeuta i klinicysta. Diagnozuje zarówno problemy szkolne, jak i rodzinne. W ramach współpracy z LUX MED i Medicover prowadzi szkolenia z tematyki stresu, na które uczęszczają zarówno całe korporacje, jaki i wybrani menedżerowie. Zajmuje się problemami zdrowia psychicznego w obszarze psychiatrii, leczeniem nerwic, depresji, zaburzeń somatycznych. Pracuje w podejściu poznawczym, behawioralnym i psychodynamicznym.

To tylko część naszego zespołu!

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Napisz do nas: biuro@mirz.pl