Szkolenia sprzedażowe

Created with Sketch.

Poznanie tajników sprzedaży daje sprzedawcy niezwykłą moc. Oczywiście istotne znaczenie mają także predyspozycje danej osoby. Doświadczony sprzedawca, dysponujący merytoryczną wiedzą, jest w stanie sprzedać każdy produkt lub usługę. Szkolenia sprzedażowe w znacznym stopniu pomóc mogą osobie, która pragnie podnieść swoje kwalifikacje. Kursy dedykowane są także osobom indywidualnym, które chcą poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie i być może wejść na rynek sprzedażowy.

Kursy sprzedaży Kraków

– cechy dobrego sprzedawcy 

Dobry sprzedawca cechować powinien się otwartością oraz ciekawością. Zadając pytania klientowi, zachęca go do rozmowy, wchodząc z nim w relacje. Wówczas wzbudza jego zaufanie. Sprzedawca musi być cierpliwy i zaangażowany. Oczywiście charakteryzować powinien się także empatią, ale również pewnością siebie. Szybkie zniechęcenie klienta doprowadzić może do zupełnie odwrotnych skutków – wówczas sprzedawca na pewno nie sprzeda usługi czy produktu.

Jednak, aby móc zostać dobrym sprzedawcą, nie wystarczą wyłącznie powyższe cechy czy doświadczenie. Bardzo ważne jest także nabycie merytorycznej wiedzy, która okazuje się być nieoceniona. Poznanie określonych metod i technik, a następnie wdrożenie ich w życie sprawia, że sprzedawca zaczyna odnosić sukces.

Szkolenia sprzedażowe Kraków

– rodzaje kursów

Prowadzimy kursy sprzedaży dedykowane zarówno firmom, jak i klientom indywidualnym. Nasza doświadczona kadra specjalistów z dziedziny sprzedaży realizuje następujące szkolenia:

  • Metody i techniki sprzedaży dla początkujących
  • Sprzedaż B2B a B2C na rynku fotowoltaiki
  • Sprzedaż na rynku energii elektrycznej
  • Nowoczesny marketing internetowy – podstawy
  • Komunikacja i marketing
  • Media społecznościowe w biznesie – podstawy
  • Organizacja imprez masowych, eventów i wydarzeń kulturalnych – podstawy prawne, marketingowe i organizacyjne
  • Młody manager – zarządzanie zespołem, motywowanie i przywództwo

Szkolenia ze sprzedaży Kraków

– dla kogo?

Każdy z kursów trwa zaledwie jeden dzień, podczas którego uczestnik jest w stanie znacząco poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę bądź nabyć ją w przypadku osób indywidualnych. Dbając o maksymalną wygodę oraz komfort naszych klientów, proponujemy zajęcia zarówno w formie online, jak i stacjonarnie. Szkolenia kierujemy do przedsiębiorców, managerów średniego i wyższego szczebla bądź pracowników chcących podnieść swoje kwalifikacje.