Szkolenia HR

Created with Sketch.

Dział HR odpowiada za prawidłowe zarządzanie pracownikami danej firmy. Zarządzanie zasobami ludzkimi jest niezwykle istotne, bowiem to pracownicy stanowią najważniejszy filar przedsiębiorstwa. Planujesz aplikować na stanowisko HR bądź chcesz, aby dział HR w Twojej firmie poszerzył swoją wiedzę? Szklenia HR to doskonała propozycja dla klienta indywidualnego, jak i biznesowego.

Szkolenia HR Kraków

– rodzaje szkoleń

Dział HR (human resources – zarządzanie zasobami ludzkimi) pośredniczy niejako pomiędzy kierownictwem firmy a pracownikami. Kojarzony jest najczęściej z przeprowadzaniem rozmów rekrutacyjnych, jednak zakres działalności pracowników HR jest znacznie szerszy. Do obowiązków działu należy również motywowanie pracowników do realizacji codziennych czynności. Zajmuje się on także przygotowywaniem oraz przeprowadzaniem różnego typu szkoleń, obserwowaniem osób, które stanowią cenną wartość dla firmy bądź tych, które niekoniecznie właściwie pełnią swoje obowiązki. 

Nasze szkolenia HR dedykowane są zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Dla osób indywidualnych proponujemy następujące szkolenia:

  • Prawo pracy w pigułce
  • Czas pracy pracowników i menedżerów
  • Profil idealnego kandydata – pierwsze kroki jako REKRUTER
  • Rekrutacja pracowników z Ukrainy – aktualnie obowiązujące przepisy

Dodatkową propozycją kursu dla firm jest także szkolenie odnośnie bezpieczeństwa i higieny pracy. 

Szkolenia hrowe Kraków

– kogo szkolimy?

Każde ze szkoleń trwa 1 dzień, odbyć się może natomiast w formie stacjonarnej bądź online. Doświadczona kadra, specjalizująca się w owej dziedzinie, przekaże niezbędną wiedzę uczestnikowi, dzięki czemu znacząco podniesie on swoje kwalifikacje. Nie ograniczamy się wyłącznie do określonego typu uczestników szkolenia, dlatego też naszą ofertę kierujemy do właścicieli firm, managerów średniego i wyższego szczebla, pracowników, którym zależy na poszerzeniu swojej wiedzy lub do osób indywidualnych, pragnących zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku pracy, dzięki czemu znacznie łatwiej zdobyć mogą zatrudnienie. 

Szkolenie HR Kraków

– dlaczego warto podnosić kompetencje pracowników?

Sukcesem każdego przedsiębiorstwa jest dobrze dobrana kadra pracowników. Ich kwalifikacje i szeroki zakres wiedzy to niezwykła wartość, bowiem to oni każdego dnia realizują czynności pracownicze, które przynoszą firmie zyski. Dysponujemy specjalistycznymi materiałami, które pozwalają nam przekazywać uczestnikom kursu merytoryczną wiedzę.