Szkolenia dla handlowców Kraków

Created with Sketch.

Handel to niezwykle obszerna dziedzina, obejmująca zarówno sprzedaż produktów, jak i usług. Dobry handlowiec powinien posiadać określone cechy wrodzone oraz nabyte. Szkolenia dla handlowców pozwalają zdobyć nieocenioną wiedzę odnośnie sprzedaży, która znacznie podnosi kompetencje. Kursy handlowe dedykowane są zarówno firmom, jak i osobom indywidualnym. Każdy może skorzystać z szerokiego spektrum szkoleń.

Kursy handlowe Kraków

– jakie rodzaje szkoleń przeprowadzamy?

Handlowiec charakteryzować powinien się wysoką inteligencją emocjonalną. Zbudowanie odpowiedniej atmosfery pomiędzy nim a klientem przynieść może sukces. Świadoma komunikacja werbalna i niewerbalna tworzy relacje z potencjalnym klientem, czego następstwem jest wzbudzenie w nim zaufania. Ważna jest także umiejętność słuchania, bowiem dzięki niej handlowiec jest w stanie poznać potrzeby klienta 

Oczywiście istnieje wiele cech, które handlowiec jest w stanie nabyć – np. komunikatywność, nastawienie na cel czy systematyczność. 

Jednak posiadanie danych cech nie wystarczy, aby handlowiec mógł sprzedać usługę bądź produkt. Specjalizujemy się w szkoleniach handlowych, dedykowanych zarówno firmom, jak i osobom indywidualnym. Oferujemy następujące rodzaje kursów:

  • Metody i techniki sprzedaży dla początkujących
  • Sprzedaż B2B a B2C na rynku fotowoltaiki
  • Sprzedaż na rynku energii elektrycznej
  • Nowoczesny marketing internetowy – podstawy
  • Komunikacja i marketing
  • Media społecznościowe w biznesie – podstawy
  • Organizacja imprez masowych, eventów i wydarzeń kulturalnych – podstawy prawne, marketingowe i organizacyjne
  • Młody manager – zarządzanie zespołem, motywowanie i przywództwo

Szkolenia dla handlowca Kraków

– dla kogo dedykowany jest kurs?

Każde ze szkoleń trwa zaledwie 1 dzień, podczas którego uczestnik zdobędzie merytoryczną wiedzę z zakresu handlu oraz pozna tajniki, które znacznie ułatwią mu sprzedaż produktu. Oferujemy możliwość prowadzenia szkolenia w formie online bądź stacjonarnie, wybór rodzaju spotkania zależy wyłącznie od wygody uczestnika. Nie ograniczamy się do działania w jednym obrębie, dlatego też nasze kursy dedykowane są przedsiębiorstwom, managerom średniego oraz wyższego szczebla, pracownikom, chcącym podnieść swoje kwalifikacje oraz osobom indywidualnym, pragnącym zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku pracy. Nasza wykwalifikowana kadra specjalistów dysponuje merytorycznymi materiałami, które uczestnik otrzymuje.