PROFIL IDEALNEGO KANDYDATA – PIERWSZE KROKI JAKO REKRUTER

Created with Sketch.
OPIS SZKOLENIA

Profil idealnego kandydata – pierwsze kroki jako REKRUTER

CENA: 799zł

Szkolenie dostępne dla firm oraz dla osób indywidualnych.

Rekrutacja oraz selekcja kandydatów do pracy jest kluczowym elementem zarządzania zasobami ludzkimi. Obdarzenie zaufaniem nowego pracownika w firmie powinno być poprzedzone starannym doborem kandydata. Koszty złej decyzji mogą być bardzo dotkliwe dla pracodawcy.

Efektywna rekrutacja to podstawa funkcjonowania każdej organizacji, a strategia biznesowa organizacji powinna być spójna z decyzjami personalnymi. Polityka zatrudniania powinna uwzględnić branżę, rynek, aktualne zapotrzebowanie pracodawcy oraz kandydatów, kulturę organizacyjną firmy, misje oraz wizje firmy, jak i wartości. Kluczem do sukcesu jest opublikowanie jasnego i przejrzystego ogłoszenia rekrutacyjnego i poprawne zarządzanie procesem całej rekrutacji.

Szkolenie jest dedykowane osobom rekrutującym kandydatów do pracy, stawiającym pierwsze kroki w branży HR. Zapewnia widzę teoretyczną oraz praktyczną z zakresu rekrutacji. Na zajęciach odbędą się warsztaty oraz praca na wybranym studium przypadków.

Cena za kurs uwzględnia godzinne konsultacje w dowolnym, wskazanym przez Państwa terminie (do wykorzystania przez 3 miesiące po szkoleniu).

CZAS TRWANIA

1 dzień

ILOŚĆ GODZIN

8 godzin

ONLINE
STACJONARNIE