Sprzedaż B2B a B2C na rynku fotowoltaiki

Created with Sketch.
OPIS SZKOLENIA

Sprzedaż B2B a B2C na rynku fotowoltaiki

CENA: 999 zł

Podstawy rynku fotowoltaiki w Polsce. Rozróżnienie segmentu klienta indywidualnego oraz biznesowego i omówienie różnic w procesie sprzedaży. Praktyczne metody sprzedaży na rynku fotowoltaiki.

Szkolenia sprzedażowe należą do najbardziej popularnych, kształtują oraz wzmacniają kompetencje skutecznego handlowca.

Specjalizujemy się w szkoleniach dla handlowców oraz sprzedawców. Szkolenia mają wymiar głównie praktyczny. Ich program jest różnorodny, oparty na skutecznym programie szkoleniowym stworzonym przez osoby prężnie działające w branży energetycznej.

Warsztaty są nastawione na stymulowanie sprzedaży: jakie pytania zadawać, by dotrzeć do kluczowych potrzeb klienta, jakie techniki aktywnego słuchania budują relacje z klientem i Twoją sprzedaż, jak skutecznie sprzedawać za pomocą prostych narzędzi, jak prezentować cechy za pomocą języka korzyści, czy jak radzić sobie z trudnymi klientami. Ponadto: typy trudnych klientów, najczęstsze zastrzeżenia wysuwane przez klientów, technika radzenia sobie z zastrzeżeniami, rola obiekcji w procesie decyzyjnym, efektywne zamykanie sprzedaży, wdrażanie sprawdzonych technik zamykania sprzedaży oraz negocjacje przed podpisaniem umowy z klientem.

CZAS TRWANIA

1 dzień

ILOŚĆ GODZIN

8 godzin

ONLINE
STACJONARNIE