Szkolenia marketingowe

Created with Sketch.

Skutecznie prowadzone działania marketingowe budują świadomość marki na rynku, pozyskując tym samym rzeszę klientów zainteresowanych proponowaną usługą bądź produktem. Wypromowanie biznesu w przestrzeni internetowej odbywać się może przy udziale profesjonalnej agencji marketingowej bądź działań prowadzonych samodzielnie. Szkolenia marketingowe dedykowane są zatem zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom indywidualnym

Kurs marketing Kraków

– skuteczna strategia marketingowa

Sprzedanie produktu bądź usługi bywa wyzwaniem, szczególnie jeżeli firma dopiero wchodzi na rynek. Oczywiście tyczy się to także biznesów z wieloletnim stażem, bowiem źle prowadzone działania marketingowe mogą nie przynosić żadnych rezultatów. Szkolenia marketingowe Kraków to możliwość nabycia praktycznej wiedzy, która pozwoli wprowadzić w życie skuteczne działania, dzięki którym firma zacznie osiągać zyski.

Szkolenia marketing Kraków dla firm

Firmy, idąc z duchem czasu, koniecznie powinny aktualizować swoją wiedzę. Marketing to obszar o dynamicznych i nieustannych zmianach. Dla firm przygotowaliśmy następujące rodzaje kursów:

  • Nowoczesny marketing internetowy – podstawy
  • Komunikacja i marketing
  • Media społecznościowe w biznesie – podstawy
  • Organizacja imprez masowych, eventów i wydarzeń kulturalnych – podstawy prawne, marketingowe i organizacyjne
  • Komunikacja wewnątrz przedsiębiorstw

Obecnie zawód marketingowca w dużej mierze odbywa się w obszarze Internetu. Nieobecność firmy w przestrzeni internetowej – brak adresu www, profili na platformach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn) pozostawia przedsiębiorstwo w tyle za konkurencją. Dlatego kursy marketingu Kraków opierają się w dużej mierze na działaniach skierowanych na budowaniu świadomości marki w sieci. 

Szkolenie marketing Kraków dla osób indywidualnych

Także osoby indywidualne skorzystać mogą z proponowanych powyżej szkoleń, dodatkowo dla nich przygotowaliśmy także kurs – Czy warto zostać marketingowcem?

Kursy marketingowe Kraków trwają 1 dzień, a forma spotkania uzależniona jest bezpośrednio od wymagań uczestnika. Kurs przeprowadzany może być zatem online bądź stacjonarnie. Bez względu na formę, uczestnik otrzymuje merytoryczną wiedzę odnośnie obszaru marketingu. Dysponujemy doskonale doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą, która przekazuje wiedzę przy pomocy specjalistycznych materiałów. Podnoszenie kwalifikacji bądź nabycie nowej wiedzy, aby móc wejść na rynek, to doskonałe rozwiązanie dla osób, które stawiają na rozwój.